Nowe domy - Gdańsk

Budowane przez K&L nowe domy w Gdańsku zyskują uznanie lokalnej społeczności. Stworzone przez nas Osiedle Goplany zostało w plebiscycie portalu Trójmiasto.pl uznane za jedną z najlepszych inwestycji mieszkaniowych w 2013 roku. To tutaj wiele rodzin znalazło dzięki nam swoje wymarzone domy. Gdańsk na swoich obrzeżach jest niezwykle urokliwym miejscem, które zapewnia mieszkańcom wygodę, rekreację i bliskość natury w postaci licznych szlaków rowerowych i pieszych, a także jeziora Otomińskiego. Kolejne nowe domy w Gdańsku wybudowaliśmy więc w tej samej okolicy - Osiedle Goplany II.

Aktualną ofertę nowych domów w Gdańsku stanowi osiedle domów w zabudowie szeregowej w dzielnicy Gdańsk Południe. Futura Park to niepowtarzalny projekt osiedla, którego charakteryzuje unikalny design i bardzo praktyczne rozwiązania.

Stawiamy przede wszystkim na budownictwo rodzinne, oferując domy o zróżnicowanym metrażu i powierzchni działek, tak aby spełnić oczekiwania klientów o zróżnicowanych potrzebach i liczebności rodziny. Dbamy również o to, by nasze inwestycje były dobrze skomunikowane z resztą miasta, a w pobliżu znajdowały się również niezbędne punkty handlowe. To nie koniec naszych inwestycji w Gdańsku.

SymbolInwestycjaPiętroPokojePowierzchniaCenaKarta
lokalu