K&L – wyjątkowy deweloper.

Trójmiasto kreowane dla Ciebie

Firma K&L od 2007 roku realizuje inwestycje mieszkaniowe, jako spełniający marzenia swoich klientów deweloper. Trójmiasto ze względu na nadmorskie położenie, doskonałą komunikację, czyste powietrze i wiele atrakcji kulturalno-rozrywkowych to jedno z najwspanialszych miejsc do zamieszkania. My zaś kreujemy jego przestrzeń w taki sposób, by spełnić estetyczne i funkcjonalne potrzeby naszych klientów.

Prowadząc nasze projekty, jako jeden z wiodących deweloperów w Trójmieście kładziemy nacisk na wyjątkowe lokalizacje, nowoczesne rozwiązania i komfort mieszkańców. Stawiamy nowoczesne osiedla i domy rodzinne w lokalizacjach, do których nie dotarł jeszcze zgiełk i dynamiczne tempo miasta. Na terenach pełnych zieleni i umożliwiających bliski kontakt z naturą i rekreację.

Jednocześnie dbamy o to, by mieszkańcy znaleźli w pobliżu wszystko, czego potrzebują w swoim codziennym życiu – sklepy, urzędy, instytucje edukacyjne, placówki służby zdrowia i dogodną komunikację.

W naszych inwestycjach łączymy natomiast solidność w postaci sprawdzonych technologii budowlanych z wyjątkowym designem – nowoczesnym, ale pozostającym w harmonii z najbliższą, pełną zieleni okolicą. Dokładamy wszelkich starań, by być pod tym względem liderem wśród deweloperów w Trójmieście. Ponadto oferujemy naszym klientom wykończenie domu pod klucz.

Wyszukaj Ofertę

K&L. Twój deweloper – Gdańsk

Na przestrzeni ostatniej dekady, w której prowadziliśmy działalność jako deweloper, Gdańsk był miejscem, gdzie zrealizowaliśmy większość naszych inwestycji mieszkaniowych. Nasi klienci szczególnie cenią sobie wyjątkowe lokalizacje naszych inwestycji na terenie miasta, które pozwalają uciec od wielkomiejskiego zgiełku i zbliżyć się do natury, a jednocześnie zapewniają komfortową komunikację z centrum miasta.

Nasze realizacje były przy tym nagradzane w lokalnych konkursach, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję, jako sprawdzonego i zaufanego dewelopera w Gdańsku i całym Trójmieście. Jednym z naszych celów jest pomoc w realizacji marzenia o własnej nieruchomości klientom, posiadającym zróżnicowane potrzeby. Dlatego budowane przez nas domy i mieszkania posiadają zróżnicowany metraż i rozwiązania funkcjonalne. Kreujemy przestrzeń życiową zarówno z myślą o singlach, parach, jak i rodzinach z dziećmi.

Bardzo ważne jest dla nas również bezpieczeństwo mieszkańców. Z tego względu nasze nieruchomości są odgrodzone i zabezpieczone przed przedostaniem się do nich osób niepożądanych. Pragniemy jednak wyróżniać się wśród deweloperów w Gdańsku harmonią naszych inwestycji z charakterem okolicy, dlatego każdy element aranżacji przestrzeni jest głęboko przemyślany.

K&L. Twój deweloper – Gdynia

Jednak Gdańsk to oczywiście nie jedyne miejsce, w którym prowadzimy inwestycje mieszkaniowe jako deweloper. Gdynia jest dla naszych klientów równie atrakcyjną lokalizacją, w której budowaliśmy nowoczesne funkcjonalne kamienice, domy jednorodzinne i całe osiedla.

Poza zastosowaniem doskonałej jakości materiałów i nowoczesnych technologii budowlanych na tle deweloperów w Gdyni wyróżnia nas szczególna dbałość o komfort mieszkańców. Zapewniamy im między innymi dogodny dojazd do budynków w postaci solidnych dróg wewnętrznych, a także przestrzeń do parkowania aut pod dachem. Nie zapominamy również o osobach niepełnosprawnych i rodzicach niemowląt. Nasze inwestycje są wyposażone w specjalne platformy ułatwiające poruszanie się po ich terenie osobom na wózkach inwalidzkich, a także prowadzących wózki dziecięce.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu jak ważna dla mieszkańców jest estetyczna i funkcjonalna aranżacja przestrzeni. Posesje naszych budynków są doskonale oświetlone, a ponadto bogate w ozdobną roślinność i miejsca przeznaczone do wypoczynku. Najmłodsi mieszkańcy mogą liczyć na rozrywkę na placach zabaw. Dorośli chętnie zaś korzystają ze znajdujących się na terenie posesji ławeczek.

K&L. Twój deweloper - Sopot

Nasze plany na przyszłość wiążą się z prowadzeniem inwestycji mieszkaniowych w całym Trójmieście i regionie, jako sprawdzony i zaufany deweloper. Sopot to również bardzo atrakcyjna lokalizacja mieszkaniowa, również dla osób ceniących sobie rekreację, rozrywkę, atrakcje kulturalne i prestiż.

Jednym z naszych głównych celów jest realizacja marzeń naszych klientów. Z tego względu nasze inwestycje są dostosowane budżetowo do potrzeb możliwie jak największej grupy mieszkańców. Jako profesjonalny deweloper w Sopocie, Gdańsku i Gdyni staramy się oferować mieszkania w bardzo atrakcyjnych cenach, a także domy jednorodzinne w cenach odpowiadających kosztom mieszkania w centrum Gdańska lub Gdyni. Dzięki temu coraz więcej osób ma szansę zrealizować plan posiadania własnego domu na przedmieściach stanowiącego wysoki komfort doskonałe warunki dla dorastających dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz charakterystyką naszych dotychczasowych i trwających aktualnie inwestycji. Znajdują się tam szczegółowe opisy zastosowanych rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych. Wierzymy, że nasze dotychczasowe projekty stanowią doskonałą wizytówkę i próbkę tego, co możemy zaoferować naszym przyszłym klientom.

Standard dopasowany do potrzeb

Każdą inwestycję przeprowadzoną przez K&L cechuje również wysoka funkcjonalność. Nasze domy i mieszkania powstają w oparciu o doskonale nam znane potrzeby przyszłych mieszkańców. Lokale mają taką powierzchnię i układ przestrzenny, by doskonale wpasować się w oczekiwania osób w różnym wieku, rodzin o rożnej liczebności i trybie życia. Stawiamy na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania przyczyniające się do wygody mieszkańców. Inwestycje przekazujemy naszym klientom w stanie deweloperskim lub na ich życzenie drobiazgowo wykańczamy, by jak najszybciej mogli zamieszkać w swojej nowej nieruchomości w Gdańsku, Gdyni lub innej lokalizacji. Nad tą częścią działalności K&L czuwa nasze własne biuro projektowe.

Unikalny design

Atrakcyjny wygląd zewnętrzny to kolejna wyjątkowa cecha naszych nieruchomości. Gdynia i Gdańsk zasługują na piękne budynki, a my pragniemy wpisywać się w ten trend naszymi inwestycjami. Projektowane przez nas budynki mają różnorodny wygląd, począwszy od futurystycznego po nawiązujący do budownictwa willowego. Nigdy nie korzystamy z tych samych projektów. Każdy budynek, każde osiedle realizowane przez K&L ma swój unikalny charakter i własną tożsamość. To kolejna cecha za którą nasze nieruchomości w Gdańsku i Gdyni są cenione i chętnie wybierane przez klientów.

Nowe domy – Gdańsk i Gdynia. Unikalna oferta K&L

Coraz więcej osób rozważa zakup własnego domu na przedmieściach, który staje się niezwykle komfortową alternatywą dla mieszkań w zatłoczonych i pełnych zgiełku centrach miast. Firma developerska K&L pomaga w realizacji takich marzeń budując dostępne w cenie mieszkania funkcjonale i eleganckie nowe domy. Trójmiasto jest głównym obszarem naszych inwestycji.

Nowe mieszkania – Gdańsk i Gdynia. Unikalna oferta K&L

W życiu każdego człowieka przychodzi moment, w którym pojawia się potrzeba, a wręcz konieczność zakupu pierwszego własnego mieszkania lub przeprowadzenia się do znacznie bardziej funkcjonalnej powierzchni. W K&L realizujemy tę potrzebę dla naszych klientów. Działamy na rynku już od wielu lat, a naszym celem jest wybór najdoskonalszych lokalizacji, w których następne budujemy nowoczesne i wygodne nowe mieszkania. Trójmiasto to miejsce, w którym bardzo łatwo znaleźć doskonałą przestrzeń do życia, dlatego wciąż przeprowadzamy kolejne unikalne inwestycje.

Mapa lokalizacji

  • pzfd