Autorska Pracownia Projektowa K&L art design, powstała w 1994 r. Zespół projektantów naszego biura tworzony jest przez młody i dynamiczny zespół 10 architektów oraz ok. 20-sto osobowy zespół ściśle współpracujących z nami inżynierów projektantów innych branż. Jeśli specyfika i skomplikowanie dokumentacji tego wymagają, zapraszamy do współpracy ekspertów i rzeczoznawców innych specjalności.

K&L art design to nowoczesna firma, wykorzystująca zaawansowane technologie budowlane w opracowywanych dokumentacjach i w procesie projektowania.

Nasza firma współpracuje w sposób ciągły z Inwestorami polskimi i partnerami zagranicznymi. Sukces biura został zbudowany na kwalifikacjach i doświadczeniu zespołu projektowego, oraz na procedurach wdrażanych dla poprawienia skuteczności działania i jakości obsługi naszych Klientów. Według opracowań autorstwa K&L art design zostało zrealizowanych wiele projektów wraz z nadzorami autorskimi m. in. dla takich Inwestorów jak: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Gdańska, Inpro, Polnord, Oceanic, Lidl, PKO BP, Pomorski Bank Kredytowy, Polkomtel, ZUS, LOTOS, Dr. Oetker, Jeronimo Martins i wielu innych (patrz: referencje).

Biuro posiada również profesjonalny dział projektowania wnętrz kierowany przez Marzenę Krychowską.